PUCHAR TYMBARKU – HORROR W ĆWIERĆFINALE! RZUTY KARNE POZBAWIŁY NAS SZANSY NA MEDAL!

PUCHAR TYMBARKU – HORROR W ĆWIERĆFINALE!
RZUTY KARNE POZBAWIŁY NAS SZANSY NA MEDAL!

Warszawa 01.05.2016 Finał Krajowy Pucharu Tymbarku - dzień II
Niestety II dzień finału krajowego Pucharu Tymbarku to prawdziwy Horror w wykonaniu naszych dziewcząt. Pomimo prowadzenia 2-0 w ćwierćfinale z Reprezentacją Kujawsko-Pomorskiego tracimy dwie bramki doprowadzając do serii rzutów karnych, które kończą się naszą porażką. Dziewczęta bardzo mocno przeżyły taki scenariusz nie podejmując walki w kolejnym meczu o miejsca 5-7 i przegrywamy z Reprezentacją Podlasia 1-2. Dopiero mecz o 7 miejsce rozstrzygamy na swoją korzyść wygrywając serie rzutów karnych w meczu z Łódzkim /w regulaminowym czasie gry padł remis 3-3, tak na marginesie w tym meczu prowadziliśmy 3-1 !/ Siódme miejsce w Polsce to powód do dumy, jednak pozostaje olbrzymi niedosyt bo strefa medalowa była na wyciągnięcie ręki. Wielkie słowa uznania dla wszystkich dziewcząt za walkę, ambicję, konsekwencję, pasję i sprawność. W tym zespole drzemie olbrzymi potencjał, który w przyszłości na pewno zaowocuje kolejnymi sukcesami.
Wyniki II dnia rywalizacji.
Ćwierćfinał:
Małopolskie – Kujawsko-Pomorskie 2-2 /rzuty karne 0-2/, bramki strzeliły: Fryczek, Cygan
Mecz o miejsca 5-7
Małopolskie – Podlaskie 1-2 /bramkę strzeliła Mastalerz/
Mecz o 7 miejsce
Małopolskie – Łódzkie 3-3 /rzuty karne 3-2/, bramki strzeliły Fryczek x 2, Owsianka.
Szczególne podziękowania dla naszych partnerów:
Gmin Gródek nad Dunajcem i Moszczenica oraz firm:
F.H.U. Erika, Ubojnia Antoniego Jurkowskiego, Grupa-Arpi, Wiśniowski, Marpol.

Powiązana galeria: